O nás


SVĚT-BATERIÍ.CZ

Internetový obchod svet-baterii.cz vznikl v roce 2013. Již od počátku založení tohoto e-shopu je naší hlavní činností prodej moderních a kvalitních vodovodních baterií všech typů pro vybavení nejen do koupelen.


Vzhledem k velmi dobrým obchodním kontaktům a možnosti získání kvalitních výrobků jsme se rozhodli otevřít tento internetový obchod a nabídnout tak zboží s výjimečným designem za příznivé ceny i pro ty nejnáročnější zákazníky.


Do nabídky koupelnového vybavení naší společnosti, která je v současnosti tvořena až 500 produkty, jsme zařadili další vysoce hodnotné a moderní produkty jako jsou vany, sprchové kouty, umyvadla, WC a další sanitární a koupelnový sortiment.


Do budoucna plánujeme rozšiřování sortimentu o nové neméně kvalitní výrobky. Chceme nabídnout pestrou kolekci produktů pro všechny zákazníky, kteří chtějí mít domácnost zařízenou dle nejnovějších trendů a zároveň si užívat pohodlí domova.


Naším cílem je Vaše maximální spokojenost nejen s naším zbožím, ale zároveň i s našimi službami. Abychom toho dosáhli, usilujeme o co nejvyšší kvalitu produktů za co nejnižší ceny, proto pro Vás neustále připravujeme zajímavé akce a slevy. Zakládáme si na vysoké kvalitě, a proto je naší snahou Vám co možná nejvíce zpříjemnit nákup a zajistit vstřícnou a rychlou komunikaci.


Samozřejmě budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, připomínky či dotazy na info@svet-baterii.cz.


Přejeme příjemný nákup!


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné novinky

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy